FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamovist Infect

Suporter Steaua din Arad08.08.2007 08:01

[10:47:54] <[H-€]-bogHY>

[10:47:54] <[H-€]-First> toti

[10:48:38] <[H-€]-bogHY>

[10:48:43] <[H-€]-bogHY> ma doare in **** de Dinamo

[10:48:50] <[H-€]-bogHY> poate sa ai bata toti

[10:48:50] <[H-€]-First> pffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

[10:48:53] <[H-€]-bogHY> eu doar sa fiu acolo

[10:48:55] <[H-€]-bogHY> sa ma bat

[10:48:57] <[H-€]-First>

[10:49:10] <[H-€]-First> in asta consta ce faci u la meciuri ?:))

[10:49:17] <[H-€]-bogHY> pai da

 

 

 

 

Atitudine de caine infect !!!

 

 

Forza Steaua fular-campionii

Azzido08.08.2007 08:10

nu ne spui nimic nou.

topic inchis