FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pasionati De Fotografie?

rady07.08.2007 08:26

Aruncati un ochi pe-aici... feedbackul este apreciat :rolleyes:

Camera folosita e un FujiFilm FinePix s5600

 

Photoblog: http://www.staychill.net/pixel

Flickr: http://www.flickr.com/photos/radyone/

Azzido08.08.2007 15:18

sunt misto pozele.