ce parere aveti de traseu daca tecem de galbejiti astia eu zic ca trecem si de alkmar dar in semifinale cam greu zic yo dar sa dea D-zeu sa ajungem acolo ca eu unu sunt multumit de performanta daca e sa ajungem daca nu sunt si acum numai sa nu iesm rusinos din UEFA cum am iesit cu psg (blat ordinar pe vremea aia )sper sa fim fericiti si duminica FORZA Steaua
:D
:D
