FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu Pot Sa Ma Loghez

acid_1006.08.2007 19:58

de ce apare tot vizitator dupa ce m-am autentificat ? :?:

Dragoshel07.08.2007 06:42

dai iesire si logheaza-te iar, si sigur va merge;)

acid_1007.08.2007 16:45
dai iesire si logheaza-te iar, si sigur va merge;)

am incercat de nenumarate ori si tot n-am reusit

Ma ajuta si pe mine cineva ? Va rog !