FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Photoshop !

cRiss4Steaua05.08.2007 20:37

care ma ajuta si pe mine sa imi faca ceva in photoshop ? ash avea mare nevoie de unde scris in photoshop .. va rog mult .. nu raman dator ... ID: criss_rapp_king ... care vrea ... sa ma ajute ...

multumesc frumos ! fularultras