fratilor, sunt pur si simplu indignat de "jocul" lui Ciocoiu!!! In meciul tur cu Valencia a demonstrat tuturor cum un atacant poate fugi de minge 45 de minute, sau cat naiba a jucat, iar in meciul cu Villareal ne-a mai facut o demonstratzie de cum anume sa fii inutil pe teren. Un asemenea specimen cu greu il pot cataloga fotbalist si inca ma intreb: Ce dreaq cauta asta in lotul Stelei????
Refuzat de toate echipele, inalturat de peste tot, a venit la noi sa ne infesteze echipa cu antitalentul lui... O fi fost el luat fara bani, da' asta era valoarea lui... ZERO!!!
Tare sunt curios de parerile voastre vis-a-vis de acest "jucator"...
