Buna. Am si eu o FOARTE MARE rugaminte la voi.
In curand voi merge in Bucuresti ( eu sunt din Satu Mare ) , si as vrea sa particip la antrenamentele Stelei. Cine poate sa imi spuna intre ce ore se desfasoara acestea si daca sunt deschise. Raman dator.
Si inca ceva , unde se afla acest magazin oficial deschis de curand ? tot in Ghencea ? si ce program are daca stiti. Multumesc mult. ![]()
