Dupa cum stiti, Paraschiv a primit aseara al doilea cartonas galben, deci in meciul retur el nu va putea evolua. Care credeti ca ar fii solutia inlocuirii???!!! Poate Florentin Dumitru!! dar este el intr-o forma destul de buna pentru a face fata ritmului incendiar al unei partide incordate, avand in vedere ca nu a mai jucat de 5 luni???.. Sau Bostina pe stanga,si astfel locul lui Paraschiv va fi luat de Dica!!! Astfel Dica ar revenii pe postul lui preferat si poate vom vedea altceva din partea lui!!!!!! NU STIU, VOI CE ZICETI???????? :roll:
