FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A sosit cartea verde a lui Zapata (Prosport)

fcsteaua.ro01.08.2007 23:27

Portarul columbian achizitionat de Steaua în aceasta vara de la Cucuta Deportivo va putea evolua în meciul de mâine, contra Farului. Managerul general al ros-albastrilor,

 

Adrian Ilie, a declarat ca sud-americanul a primit cartea verde din partea federatiei columbiene, astfel ca Gica Hagi beneficiaza acum de o concurenta sporita pentru postul de portar, în lot mai aflându-se Cornel Cernea si Andrei Vâtca.

 

 

capone02.08.2007 00:01

As vrea sa il vad la lucru, sa ne arate ce stie . . . poate e acel portar care ne va aduce siguranta necesara. steaua_ro

Gaby098902.08.2007 00:29

foarte bine.acum va fii o concurenta foarte mare pe postul de portar,si binenteles cel mai bun va fi titular.

vasilestelistul02.08.2007 07:33

vreau prima data sa vad ce poate speer sa fie un portar valoros si sa nu luam tzapa gen Carlos

 

 

FORZA Steaua steagsimplu2

LeoKinG02.08.2007 07:50

In sfarsit...as vrea sa il vad in poarta!

Wally02.08.2007 08:03

Foarte bine ca i-a venit cartea verde. De acum o sa fie o concurenta foarte mare pentru postul de portar si imi place sa cred ca nu vom mai vedea gafe din partea portarilor nostri de acum pentru ca cine a prins locul de titular nu-si poate permite sa gafeze stiind ca pe banca sunt alti doi gata sa-i ia locul...

dica_10steaua02.08.2007 11:43

Sa speram ca il vom vedea titular vineri;)

stelist nebun02.08.2007 11:57

steagcruce2 ce pot sa zic......bafta zapata si speram sa faci istorie la Steaua......succes

-=Danny=-02.08.2007 15:24

E bine ca a sosit cartea verde a lui Zapata , dar de ce nu a venit pana acum , stie cineva ??