1..nu degeaba au ajuns submarinezii astia aici.
2..joc superior valenciei, vezi locul pe care se gasesc in Liga spaniola adica trei.
3..nea Sorin scula de jucator! mereu cu capul pe sus
4..scarbosul de jose mari a aratat de ce a jucat si la Milan. ia "suta" in patru metri de teren.
5..o echipa care este abonata nr unu la castigarea cupei UEFA.
una peste alta nu am jucat rau dar am intalnit o formatie care ne este un pic superioara(si asta fara riquelme!!!) la capitolul tehnicitate.
nu stiu daca ai nostri au atins limita maxima de exprimare posibila dar mai stiu ca acolo arma contraatacului este la indemana noastra si putem castiga.
si de-i vom scoate cu siguranta eu voi fi pe stadionul unde se va juca finala.
ma repet, villarreal este echipa momentului in Cupa UEFA!
60% villarreal si 40% Steaua pt ca se joaca in spania altfel sansele sant egale.
hai baieti, faceti posibila o noua betie a fericirii. sa mai dam inca odata ora exacta noi stelistii din piata universitatii!
hai Steluta!!!
ps. cu siguranta daca mai era nevoie sa demonstram, suporterii Stelei au aratat ce inseamna sa-ti iubesti echipa!
santem de champios league fara doar si poate! si o sa jungem noi si acolo cat de curand!
