Sincer, eu nu mi-am cumparat abonament si nici nu o sa-mi cumpar!
Daca ciobanul crede ca mi-a venit de hac ca nu mai pune abonamente la peluza, ei bine, nu-i asa! O sa stau de fiecare data la coada, o sa cumpar de la bisnitari spurcati si tot la peluza ma duc.
Acum, tot ce-mi doresc e ca toata lumea sa fie civilizata si sa ma lasa sa-l injur pe cioban de acolo, ca doar mi-am luat bilet! Pentru toti fanii ciobanului, din ce in ce mai multi pe acest site : "pedeapsa pentru injurii nu este nici bataia nici puscaria, ci amenda, asadar tot ce trebuie sa-mi faca este sa-mi dea amenda!
platesc oricat, vreau sa stau la peluza si sa-l *** in gura pe cioban!
Pune 50 Ron biletul la peluza, acolo ma gasesti!