FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamentele se vand pana marti

fcsteaua.ro30.07.2007 11:46

Desi initial, vanzarea abonamentelor trebuia sa se incheie astazi, ea a fost prelungita cu o zi. Astfel, pana Marti 31.07.07, cei ce doresc sa isi achizitioneze abonamente la tribuna II o pot face venind personal cu buletin/permis auto/pasaport la casele de bilete de la stradionul Steaua.

Padrese30.07.2007 12:00

O fi un semn ca vanzarea nu a mers cum se asteptau "mai marii" clubului

zoloz200530.07.2007 12:04

galeriile unde vor sta?are cineva idee?

ultras_florin2030.07.2007 12:27
galeriile unde vor sta?are cineva idee?

 

Probabil tot la peluze.Problema e ca fiecare suporter va trebui inainte de meci sa-si cumpere bilet la peluze.

ultras_florin2030.07.2007 12:33

Cred ca au luat mare teapa cu abonamentele.Anul trecut Steaua a avut un numar de 8000 de abonati,din care aproximativ 4000 la peluze.Nu cred ca vom avea mai multi de 3000-4000 de abonati anul acesta.In comparatie cu cluburile din Vest numarul este infim.

 

RUSINE Becali.

vasilestelistul30.07.2007 12:58

mori ciobaneee

SSK30.07.2007 13:23
O fi un semn ca vanzarea nu a mers cum se asteptau "mai marii" clubului

 

Daca ar fi sa ma iau dupa numarul abonamentului, eu sunt abonatul nr 2210. Si mai e o zi. iar anul trecut au fost 9.000 de abonati.

lucvald-190230.07.2007 14:03
Daca ar fi sa ma iau dupa numarul abonamentului, eu sunt abonatul nr 2210. Si mai e o zi. iar anul trecut au fost 9.000 de abonati.

 

Unde ti-ai luat abonamentul? T2 sau?....

SteFan30.07.2007 14:28

Atata timp cat un abonat este tratat ca un viitor infractor si intra in baza de date a politiei nu mira pe nimeni numarul scazut de persoane care au fost la casele de bilete .

potra30.07.2007 14:36
Atata timp cat un abonat este tratat ca un viitor infractor si intra in baza de date a politiei nu mira pe nimeni numarul scazut de persoane care au fost la casele de bilete .

 

pe langa asta se pun si preturile super umflate si am descoperit raspunsul la intrebarea "de ce sunt asa de putini cei care se aboneaza, fata de anul trecut?"

defapt mai degraba as spune ca prturile sunt principalul motiv....

sunt curioasa cat ne baga preturile la biletele de la peluza in returul cu polonezii....

SSK30.07.2007 14:55
Unde ti-ai luat abonamentul? T2 sau?....

 

Da, astazi si maine se pot face doar la T2. Oricum, cred ca si-au luat teapa cu abonamentele anul asta. Cand am fost eu erau 4 insi (myself included) la casa.

alexys30.07.2007 15:56

Si-a luat ciobanul teapa,dar cred ca pana la urma tot noi,suporterii,suntem cei care avem cel mai mult de pierdut..Pe el il doar in c...ca doar nu traieste din vanzarea abonamentelor,dar noi suntem privati de dreptul de a ne vedea echipa iubita.

RUSINE CIOBANE!!!

amareto7830.07.2007 17:03

Rusine caine CIOBANEsc! steagsimplu steagsimplu steagsimplu

sindrom30.07.2007 17:12

Pana la ce ora e deschisa casa maine?

blooDhooD30.07.2007 17:12
Daca ar fi sa ma iau dupa numarul abonamentului, eu sunt abonatul nr 2210. Si mai e o zi. iar anul trecut au fost 9.000 de abonati.

 

Si eu sunt 2277 .. si am la t2. Ma rog, pe la toalete p-acolo se-ajunge usor la sud:D tu ai abonament la tribuna a 2a? Cred ca doar la t2 sunt astea 2000 si ceva. Desi e greu de crezut ca le-au facut intr-o zi. Am stat un sfert de ora doar sa mi-l faca pe asta.

SSK30.07.2007 17:33
Si eu sunt 2277 .. si am la t2. Ma rog, pe la toalete p-acolo se-ajunge usor la sud:D tu ai abonament la tribuna a 2a? Cred ca doar la t2 sunt astea 2000 si ceva. Desi e greu de crezut ca le-au facut intr-o zi. Am stat un sfert de ora doar sa mi-l faca pe asta.

 

La mine a durat foarte putin, cam 5 minute. Si nu stiu daca sunt 2000 doar la tribuna a 2-a, nu stiu de ce le-ar numerota pe zone. In fine.

 

Nu stiu daca aia cu toaletele o sa fie o solutie in continuare :)

AmuntBoy30.07.2007 17:34

Dap mai e o zi si nu vor facem 2500 , rusinos am ajuns ....

Si daca am socotit eu bine un bilet la meci e 10 lei la T2 si vom avea 16 meciuri acasa un total de 160RON

si ab costa 200RON

 

Dar poate or fi ceva bonusuri la UCL pentru pachete.

SSK30.07.2007 17:36

Biletele o sa fie mai scumpe, n-o sa mai fie 10 lei. Iar reduceri la UCL si in Cupa n-o sa ai (scrie clar in formularul acela), singura facilitate fiind faptul ca o sa ai biletul rezervat si o sa-l poti cumpara cu cateva zile inainte.

 

Oricum, pretul este unul maricel, trebuie sa recunoastem. Spurcatii au 100 de lei la tribuna a 2-a.

fane_casieru30.07.2007 18:14
Biletele o sa fie mai scumpe, n-o sa mai fie 10 lei. Iar reduceri la UCL si in Cupa n-o sa ai (scrie clar in formularul acela), singura facilitate fiind faptul ca o sa ai biletul rezervat si o sa-l poti cumpara cu cateva zile inainte.

 

Oricum, pretul este unul maricel, trebuie sa recunoastem. Spurcatii au 100 de lei la tribuna a 2-a.

 

Da ...dar diferenta intre prostu`nostru si Borcea este ca ala a crescut in galeria cainilor iar voievodu`a crescut intr oi....nu m-ar mira la anul un abonament la T2 sa se faca 300 roni.

sanbk200230.07.2007 18:40

Sincer, eu nu mi-am cumparat abonament si nici nu o sa-mi cumpar!

Daca ciobanul crede ca mi-a venit de hac ca nu mai pune abonamente la peluza, ei bine, nu-i asa! O sa stau de fiecare data la coada, o sa cumpar de la bisnitari spurcati si tot la peluza ma duc.

Acum, tot ce-mi doresc e ca toata lumea sa fie civilizata si sa ma lasa sa-l injur pe cioban de acolo, ca doar mi-am luat bilet! Pentru toti fanii ciobanului, din ce in ce mai multi pe acest site : "pedeapsa pentru injurii nu este nici bataia nici puscaria, ci amenda, asadar tot ce trebuie sa-mi faca este sa-mi dea amenda!

platesc oricat, vreau sa stau la peluza si sa-l *** in gura pe cioban!

 

Pune 50 Ron biletul la peluza, acolo ma gasesti!

Wally30.07.2007 19:09

Nici eu nu mi-am luat abonament si nici n-o sa-mi iau...o sa ma orientez la fata locului daca o sa-mi iau bilet la T2 sau P1...dar cred ca la T2 o sa stau la meciuri...

sile-jardel30.07.2007 20:41

Numerotarea cred ca incepe de la tribuna zero,eu am nr.382 si este la zero.Sper sa nu avem meciuri fara suporteri prea multe,unul chiar a trecut

lucvald-190231.07.2007 07:20
Sincer, eu nu mi-am cumparat abonament si nici nu o sa-mi cumpar!

Daca ciobanul crede ca mi-a venit de hac ca nu mai pune abonamente la peluza, ei bine, nu-i asa! O sa stau de fiecare data la coada, o sa cumpar de la bisnitari spurcati si tot la peluza ma duc.

Acum, tot ce-mi doresc e ca toata lumea sa fie civilizata si sa ma lasa sa-l injur pe cioban de acolo, ca doar mi-am luat bilet! Pentru toti fanii ciobanului, din ce in ce mai multi pe acest site : "pedeapsa pentru injurii nu este nici bataia nici puscaria, ci amenda, asadar tot ce trebuie sa-mi faca este sa-mi dea amenda!

platesc oricat, vreau sa stau la peluza si sa-l *** in gura pe cioban!

 

Pune 50 Ron biletul la peluza, acolo ma gasesti!

 

Multumesc omule ca m-ai scutit sa mai scriu......

Cu cat o sa ma oropseasca mai mult cu preturi de UE..cu atat o sa fiu mai incrancenat la vorba....

andyro31.07.2007 18:04
Dap mai e o zi si nu vor facem 2500 , rusinos am ajuns ....

Si daca am socotit eu bine un bilet la meci e 10 lei la T2 si vom avea 16 meciuri acasa un total de 160RON

si ab costa 200RON

 

Dar poate or fi ceva bonusuri la UCL pentru pachete.

 

Abonamentul cu nr. 2402, cu 20 de minute inainte de ora 20.00.

 

Imi aduc aminte de declaratia lui MM anul trecut, ca vrea sa ajunga la 20.000 de abonamente...