30.07.2007 09:14
care doriti sa va inscrieti intr-un campionat de FIFA intratzi pe http://www.masterfifa.lx.ro iar pentru inscriere accesati link-ul http://www.masterfifa.lx.ro/Inscriere.html sau trimiteti un mail la adresa m***@*** cu un nick si id-ul de yahoo messenger -- detalii pe http://www.masterfifa.lx.ro si pe forum-ul campionatului http://www.masterfifa.3xforum.ro
