In afara de Dica, toata echipa a jucat bine ... Dica nu alearga, greseste pase ... parca zici ca e mort ... nu poate niik ... nu intzeleg ce mai cauta pe teren ... oare Zenga nu o fi observat ? de la tzinut pe teren 88 de minute ? si dupa prima schimbare cand la bagat pe Bostina in locu' lu Cristea, la mai trecut si atacant ... asta e ... oricum calificarea a fost in piciorul lui Dinitza ... daca dadea gol ... eram calificatzi in proportzie de 90% dupa parerea mea ... desi mai avem sanse si acum ... dar mai mici
...
