FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu Mi Se Vede Semnatura

.aNDu29.07.2007 20:36

nu mi se vede semnatura... imi arata doar linkul...

.aNDu02.08.2007 16:42

Va multumesc mult pentru timpul acordat si pentru ajutor...

Azzido07.08.2007 15:56

ca sa nu se inteleaga gresit, am discutat cu el prin PM si l-am lamurit, cel putin asa vreau eu sa cred. :rolleyes: