Pentru un site independent, ce nu are in spate masinarii de genul gsp sau televiziuni (sport.ro), sunteti cotati extrem de bine, felicitari.
Va urez sa ramaneti in continuare independenti si sa la dati muku competitiei (gsp, prosport, sport.ro, dinamushit, etc).
Ca si sfat catre webmaster, incercati sa monetizati mai bine traficul vostru (hint: google adsense).
Cu banii obtinuti, puteti mentine site-ul independent, se pot face diverse chestii personalizate pentru fani (tricouri, etc).
Felicitari si bafta in continuare. Forza Steaua! Mandru ca sunt stelist!