FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comunicat "Hunters"

verdichio22.07.2007 22:06

Grupul Hunters isi exprima dezamagirea si pe aceasta cale parerea de rau asupra celor petrecute la meciul Steaua-Charleroi.

Dorim pe aceasta cale sa clarifim anumite lucruri.

Individul care a patruns in teren nu mai este de multa vreme membru Hunters, este doar un suporter independent.

Legat de cele aparute in presa, respectiv in Prosport, cum ca suporterul ar fi din cadrul gruparii Hunters si ca la acel meci am sarbatorit aniversarea a 3 ani de la infiintare, precizam ca aceste afirmatii sunt total neadevarate si fac parte din categoria inventiilor gazetaresti.

In incheiere dorim sa ne cerem scuze fata de toti suporterii Stelei atat din tara cat si de peste hotare.

 

Azzido22.07.2007 23:10

Mai multe informatii despre gruparea Hunters, AICI