FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cs 1.6

cRiss4Steaua22.07.2007 22:01

sa vedem ce pgl-isti avem aici :D cui ii place jocul acesta .. ?:Dfular-campionii

maldiny23.07.2007 19:24

mie unul imi place...... :P

heroina26.02.2008 19:45

si mie :X Fatza de WoW - te plictisesti facand un level amarat si Fifa imi place e ceva de capul lui :P

steaua_gloria26.02.2008 19:53

Si eu ma joc cs, da mai mult de plictiseala.

micutZu' Deni26.02.2008 20:03

M-m jucat si io Cs in tineretile mele , acum abe ma mai joc fifa :D