Nu credeti ca siteul oficial al Stelei este cam .... varza...? deci acolo apare o stire odata p luna practic nu prea se mai ocupa cineva de el si arata jalnic. ma uitam la siteurile de la real de la barca de la Chelsea si e diferenta de la cer la pamant. Si am intrebat ce s'a intamplat cu magazinul online si au spus ca revine in 6 luni...si a trecut 1 an si ceva ... ar trebui sa se faca ceva in privinta asta:|
