acest scor ne scuteste de orice comentarii. personal, am ramas destul de ingindurat dupa finalul acestui meci. submarinezii astia au o forta colectiva formidabila.
har domnului ca nea forlan nu joaca iar riquelme face tusa in prima mansa. am inteles ca nici jose mari nu va juca din cauza unei contracturi suferite la antrenament.
una peste alta trebuie sa asteptam cu incredere meciul miercuri dar si cu un entuziasm temperat.
nimic nu este imposibil dar trebuie sa recunoastem ca villarreal este cea mai tare echipa intalnita de Steaua pe acest parcurs. dar de vom trece si de submarinezi...totul va fi posibil!
hai Steluta
