Virgile, Serbane ... ce avetzi ? auzi .. cica au sarit copii pe virgil .. virgil ma amenintza ... reddog ma amenintza ca numai scriu pe forum ... hmmm, ciudat ! imi pare rau ca s-a ajuns la neintzelegerile astea ! io in primu rand respect orice stelist, cu atat mai mult ca virgil este mai mare decat mine ! io n-am sarit la gatu' lui si a lu' nimeni, doar l-am intrebat pe virgil de ce ii ia apararea lui reddog ...
?
