19.07.2007 13:45
http://coolstrike.freeforums.org/ ->>> Daca vreti sa invatati sa lucrati in photoshop,doriti un avatar,o semnatura acesta este un site de grafery ... puteti cere orice cererile vor fi indeplinite ... Siteul este la inceput trebuie doar sa va faceti cont ![]()
e foarte tare intrati nu veti regreta ![]()
