FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O pauza cam lunga.

Virgil13.03.2005 08:34

Pauza fortata,cauzata de nedisputarea meciului cu Villarreal,prelungeste la 20 de zile perioada fara meci oficial jucat de Steaua.

O pauza cât se poate de nepotrivit venita si pentru noi suporterii ei.Dornici de a vedea spectacol,devotament,daruire,goluri,victorii,calificari.

Mai sunt 3 zile pâna la apropiata confruntare cu echipajul submarinului galben.

Trei zile ireal de lungi pentru noi cei care dorim cât mai iute ca treaba sa fie bine facuta.Sa luam un aconto important pentru a nu mai lasa nici o speranta ibericilor.

Intre timp a început si campionatul.Rapidul nu a iertat Iasiul.Timisoara nu a iertat Clujul.Si nici Argesul,Craiova.Otelul a câstigat la limita acasa,iar Nationalul a bagat mortul,în casa brasovenilor.

Forma aratata aseara de Rapid,anunta ca aceasta echipa îsi va vinde scump pielea în TFR.

Venirea lui Oli la Poli,însotit de numerosi jucatori de la National si de aiurea,a însemnat ceva.Stilul de joc s-a schimbat,golurile au venit,iar suporterii au dat pesimismul pe speranta.

Abia astept sa dezumflam Rapidul,Dinamo si pe cine s-o mai gândi ca poate trece de SuperSteaua în acest sezon.

Mai sunt 3 zile,9 ore si câteva zeci de minute pâna la meciul cu galbenii.Pâna atunci,

FORZA

reddog14.03.2005 14:03
Pauza fortata' date='cauzata de nedisputarea meciului cu Villarreal,prelungeste la 20 de zile perioada fara meci oficial jucat de Steaua.

O pauza cât se poate de nepotrivit venita si pentru noi suporterii ei.Dornici de a vedea spectacol,devotament,daruire,goluri,victorii,calificari.

Mai sunt 3 zile pâna la apropiata confruntare cu echipajul submarinului galben.

Trei zile ireal de lungi pentru noi cei care dorim cât mai iute ca treaba sa fie bine facuta.Sa luam un aconto important pentru a nu mai lasa nici o speranta ibericilor.

Intre timp a început si campionatul.Rapidul nu a iertat Iasiul.Timisoara nu a iertat Clujul.Si nici Argesul,Craiova.Otelul a câstigat la limita acasa,iar Nationalul a bagat mortul,în casa brasovenilor.

Forma aratata aseara de Rapid,anunta ca aceasta echipa îsi va vinde scump pielea în TFR.

Venirea lui Oli la Poli,însotit de numerosi jucatori de la National si de aiurea,a însemnat ceva.Stilul de joc s-a schimbat,golurile au venit,iar suporterii au dat pesimismul pe speranta.

Abia astept sa dezumflam Rapidul,Dinamo si pe cine s-o mai gândi ca poate trece de SuperSteaua în acest sezon.

Mai sunt 3 zile,9 ore si câteva zeci de minute pâna la meciul cu galbenii.Pâna atunci,

[b']FORZA

 

Cu dezumflatul lui Dinamo mai greu in urmatorul deceniu. Nici cu Rapidul nu bag mana in foc...Poate cu oltenii. :wink: