FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Problema Cu Forumul !!!

AmuntBoy18.07.2007 10:18

nush ce s-a intamplat

pe ce am apasat de imi apar asa reply-urile dintr-un topic :((

 

cum rezolv sa fie un forum normal

naspa.jpg

Dragoshel18.07.2007 11:09

vezi ca la fiecare topic, desupra primului mesaj in dreapta ai butonul Optiuni dai pe el si selecteaza mod de afisare standard

 

uite am pus si o poza pentru a te lamuri daca nu ai inteles.

standard.JPG

AmuntBoy18.07.2007 11:15

uff ms mane ;)

gata a mers, eu nu stiam toate astea

 

/closed

George Stan18.07.2007 11:54

Rusine, fcsteaua.ro e dupa site-uri precum stelisti.ro (gsp) in bara ta de bookmarks :D

AmuntBoy18.07.2007 12:15

de acolo din pacate mai aflu o stire mai noua ce se mai intampla la Steaua ;)

George Stan18.07.2007 12:41

Aha, esti dintre cei care cauta stiri :D