FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steag

spiridusu17.07.2007 15:22

Vreau sa-mi fac un steag cat mai mare dar sa fie cat de cat usor de manevrat cat sa-l manevreze un pusti de 17 ani nu prea bine facut ... ma gandeam la 3mx3m din matas.Va rog datimi idei cat mai urgent daca se poate

 

 

 

 

edit: inca ceva ca sa numai fac un topic ... stiti careva care este siteul cu poze din magazinul oficial al Stelei ??? poze produse etc ... am vazut ca exista un email daia cred ca exista si site ...