17.07.2007 12:59
Ce cantece am putea inveta noi care sa fie cantate de galeria Stelei ?
Ce cantece am putea inveta noi care sa fie cantate de galeria Stelei ?
Uite un cantec misto:
Zeulee, lasa'neee
Ca ne'ai plictisit... glumesc! ![]()
Mai exista un astfel de topic
Aiurea glume ai..Mai exista?! Oh my god...Inseamna ca pot sa`mi iau adio si de la topicu asta... :sad2:
raspuns corect. INCHIS, inainte de a deschide alt topic nefolositor foloseste butonul cautare. Daca vei continua cu astefel de topicuri, iar vei fi sanctionat.