FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pareri De Cantece Pentru Galerie

Z3US17.07.2007 12:59

Ce cantece am putea inveta noi care sa fie cantate de galeria Stelei ?

c.ronaldo1717.07.2007 13:32

Uite un cantec misto:

 

Zeulee, lasa'neee

Ca ne'ai plictisit... glumesc! :)

 

 

Mai exista un astfel de topic

Z3US17.07.2007 13:38

Aiurea glume ai..Mai exista?! Oh my god...Inseamna ca pot sa`mi iau adio si de la topicu asta... :sad2:

Dragoshel17.07.2007 20:14

raspuns corect. INCHIS, inainte de a deschide alt topic nefolositor foloseste butonul cautare. Daca vei continua cu astefel de topicuri, iar vei fi sanctionat.