FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce am descoperit pe Ejobs!

axl2316.07.2007 11:45

Pacat ca n-am pregatirea necesara, as fi incercat acest job. Ma gandesc ca se gasesc unii useri care intrunesc conditiile si-ar fi pacat sa nu incerce, ar putea fi un vis implinit.

 

MANAGER MARKETING

Compania: FC Steaua Bucuresti

Vizualizati toate joburile acestei companii >>

| Valabil pana: 11.08.2007 || Publicat la: 11.07.2007 |

 

Compania: FC Steaua Bucuresti

Departament: Advertising/Agenti Publicitate/Productie Publicitara, Marketing/Cercetari Marketing/Sondaje, Public Relations

Orasul: Bucuresti

Tip Job: Full time

Nivel cariera: Manager/Executive Position, Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi Straine: engleza

Oferta: nespecificat

Permis conducere: nespecificat

Data limita: 11.08.2007

 

 

 

 

CANDIDATUL IDEAL:

 

* minim 3 (trei) ani de experienta in domeniul marketing-ului

* studii superioare, de preferinta economice

* cunoaterea limbii engleze, nivel avansat

* capacitate analitica si creativa

* abilitati de comunicare si lucru eficient cu diferite persoane

* sa fie inovativ si sa isi asume riscuri

* sa aiba cunostinte foarte bune de operare PC

* disponibilitate pentru program prelungit

 

 

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

 

* planifica si coordoneaza activitatea de comert cu materiale promotionale

* fundamenteaza programele de desfasurare a marfurilor pe seama rezultatelor studiilor de piata.

 

 

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

 

Fotbal Club Steaua Bucuresti

DanStan16.07.2007 12:14
* fundamenteaza programele de desfasurare a marfurilor pe seama rezultatelor studiilor de piata.

 

Care stie sa faca asta e tare !

fane_casieru16.07.2007 12:23
Care stie sa faca asta e tare !

 

Ar fi multi oameni capabili sa faca asta, dar nu se baga nici dracu cand stie pe cine trebuie sa tolereze sau sa faca plecaciuni....

Bodanel16.07.2007 12:57

m-as baga eu daca se plateste bine. as face asta pentru bani+ as ajuta clubul la care tin.

Virgil16.07.2007 15:29

Foarte interesant, dar de ce ai plasat aici acest topic? Voi face transferul la DISCUTII LIBERE.

axl2316.07.2007 15:44

@Virgil

Nu mi-am dat seama, l-am deschis aici din inertie. [........]

 

Editat de moderatori.