12.03.2005 22:31
Daca sunteti un superfan al echipei Steaua Bucuresti si va intereseaza un bilet Steaua-Barcelona din 1986,in stare EXCEPTIONALA, sau va intereseaza un fular cu Barcelona de cand am jucat cu ei in 1986 NEPURTAT va stau la dispozitie! Email-ul meu este b***@*** Astept emailurile voastre. Sunt din Bucuresti
