FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

!!!! Vand bilet Steaua-Barcelona 1986 !!!!!

Alex_Steaua12.03.2005 22:31

Daca sunteti un superfan al echipei Steaua Bucuresti si va intereseaza un bilet Steaua-Barcelona din 1986,in stare EXCEPTIONALA, sau va intereseaza un fular cu Barcelona de cand am jucat cu ei in 1986 NEPURTAT va stau la dispozitie! Email-ul meu este b***@*** Astept emailurile voastre. Sunt din Bucuresti