FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Klemi Saban transferat la Maccabi Netanya

fcsteaua.ro16.07.2007 00:00

 

 

Jucatorul Klemi Saban a incheiat contractul cu FC Steaua Bucuresti, transferandu-se in Israel la echipa Maccabi Netanya.

 

 

SteauaFC.com

shack3r16.07.2007 00:25

Bafta acolo Klemi si sper sa fii tratat ca atare de niste profesionisti adevarati

r.ochirosii16.07.2007 06:17

Cat?!?!!??!?! Sa vedem si noi daca gurile de atunci cand l'am cumparat au avut dreptate despre acest Saban... ca e vai mama lui si alte alea

Sa vedeme dak din toata afacerea asta "Saban" Steaua a iesit pe - sau + ?

cris16.07.2007 07:17

Cati bani si-a mai bagat JJ in buzunar?

zzip17.07.2007 16:35

a mai plecat o stea din galaxie :)))), bv Klemi, ca ne`am fost saturat de gafe prin echipa..

C. RONALDO21.07.2007 10:19

Saban NU ESTE O PIERDERE PRE MARE. EU PERSONAL CRED CA IN VARA ACEASTA AU PLECAT JUCATORI MULT MAI VALOROSI. spre cl

Fl0r1nsteaua21.07.2007 14:05

Nu era cine stie ce Saban...bine ca a plecat ca asa ca antrenorul nici nu prea il mai folosea.