Jucatorul Klemi Saban a incheiat contractul cu FC Steaua Bucuresti, transferandu-se in Israel la echipa Maccabi Netanya.
SteauaFC.com
Jucatorul Klemi Saban a incheiat contractul cu FC Steaua Bucuresti, transferandu-se in Israel la echipa Maccabi Netanya.
SteauaFC.com
Bafta acolo Klemi si sper sa fii tratat ca atare de niste profesionisti adevarati
Cat?!?!!??!?! Sa vedem si noi daca gurile de atunci cand l'am cumparat au avut dreptate despre acest Saban... ca e vai mama lui si alte alea
Sa vedeme dak din toata afacerea asta "Saban" Steaua a iesit pe - sau + ?
Cati bani si-a mai bagat JJ in buzunar?
a mai plecat o stea din galaxie
)), bv Klemi, ca ne`am fost saturat de gafe prin echipa..
Saban NU ESTE O PIERDERE PRE MARE. EU PERSONAL CRED CA IN VARA ACEASTA AU PLECAT JUCATORI MULT MAI VALOROSI. spre cl
Nu era cine stie ce Saban...bine ca a plecat ca asa ca antrenorul nici nu prea il mai folosea.