Salut! Sunt un stelist desavarsit si vreau sa va spun ca Steaua are toate sansele sa invinga Villareal deoarece Villareal este mai slaba decat Valencia iar Valencia a fost invinsa de stelisti deci noi trebuie sa dovedim ca suntem mai tari decat Villareal!!!!
Steaua este o echipa cu traditie care nu isi permite sa piarda asa usor in fata unei echipe slabe ca Villareal!! Luptam Pana La Moarte!!!! Hai Steaua!!! ![]()
![]()
