FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Villareal va fi invinsa!!!!

Mystical_Phantom11.03.2005 02:56

Salut! Sunt un stelist desavarsit si vreau sa va spun ca Steaua are toate sansele sa invinga Villareal deoarece Villareal este mai slaba decat Valencia iar Valencia a fost invinsa de stelisti deci noi trebuie sa dovedim ca suntem mai tari decat Villareal!!!!

Steaua este o echipa cu traditie care nu isi permite sa piarda asa usor in fata unei echipe slabe ca Villareal!! Luptam Pana La Moarte!!!! Hai Steaua!!! :D:D

dbd11.03.2005 04:08

fii sigur ca vom invinge oricum ar fi vremea asta...

reddog11.03.2005 12:06
Salut! Sunt un stelist desavarsit si vreau sa va spun ca Steaua are toate sansele sa invinga Villareal deoarece Villareal este mai slaba decat Valencia iar Valencia a fost invinsa de stelisti deci noi trebuie sa dovedim ca suntem mai tari decat Villareal!!!!

Steaua este o echipa cu traditie care nu isi permite sa piarda asa usor in fata unei echipe slabe ca Villareal!! Luptam Pana La Moarte!!!! Hai Steaua!!! :D  :D

 

Cum adica "stelist desavarsit"??? :roll: Si referitor la sanse, sunt 50-50, sau ai dat tu in carti si stii mai multe?

Grinch11.03.2005 12:08

"Ce rusine sa fi caine hei hei , sa se...." stii tu...

reddog11.03.2005 12:09

Sa se...ce? Tu nu faci asa ceva? :lol: :wink:

Grinch11.03.2005 12:15

sa se pise toti pe tine ma ! Uite ce frumos scrie aici :

reddog

stelist pana la moarte

reddog11.03.2005 12:19

Cine se pisa pe cine? Sa nu imi spui ca tu faci pe tine? :cry:

dbd11.03.2005 12:22

ia terminati amandoi mai ales tu dogissimo...ce ai ...te-ai intors cu nervi pe noi ?

reddog11.03.2005 12:24

Deloc. Dar daca ma ataca, atunci, cu parere de rau nu voi accepta fara sa ripostez. Parca nu m-ai cunoaste. :evil:

adriana1511.03.2005 17:37

:twisted:

studentu11.03.2005 18:34

am un bilet disponibil pentru meciul cu villareal la peluza a 2.cei interesati ma pot cauta la 0724615174

dbd11.03.2005 19:03

e intreg biletul ?

Virgil11.03.2005 19:52
ia terminati amandoi mai ales tu dogissimo...ce ai ...te-ai intors cu nervi pe noi ?

Ba dar tu esti insuportabil.Esti mai rau decât moderatorul site-ului.N-ai altceva mai bun de facut prin Baku?Lasa lumea sa spuna ce are de spus.Nu mai face tu pe desteptul.

reddog12.03.2005 16:26

:wink: Merci, Virgile! Esti un tip super... :twisted: Lasa-i si pe copii sa se bage in seama, nu le strica. :wink:

Neaga8812.03.2005 19:06

virgile frate ... io te respect in primu rand pentru ca esti stelist si in al doilea rand, pentru ca esti mai mare decat mine ... dar frate :x tu in loc sa te iei de javra asta care ma amenintzat ca daca vrea el numai scriu pe forumul asta ... te iei de stelisti ? :evil: cum vine asta ...

Neaga8812.03.2005 19:07
:wink: Merci, Virgile! Esti un tip super... :twisted:

si pe deasupra mai e si poponar ! :evil:

dbd13.03.2005 06:59

sa-mi bag picioru ba nene ba...ce dreq te-a apucat virgile...te iei de mine cand nu ti-am facut nimic si doar pentru motivul ca glumesc cu reddog...sau poate nu glumesc dar tu eshti de partea lui nu ?

Virgil13.03.2005 07:11
:wink: Merci, Virgile! Esti un tip super... :twisted:

si pe deasupra mai e si poponar ! :evil:

Te vezi în mine ca într-o oglinda.Ma strigi pe numele tau.

Pop-cornar da,îmi plac floricelele.Poponar în nici un caz.Nu te baga în ciorba altora daca nici nu stii despre ce e vorba.Pentru ca o sa te frigi.

dbd13.03.2005 10:36

are dreptate neaga88...eshti ce a zis el...nici nu ma mai simt ca acasa pe siteul asta... :( :cry: sa stii ca nu mai are rost sa mai stau de vorba cu p.rii asa ca poti sa-mi spui ce vrei tu...

Virgil13.03.2005 17:26
are dreptate neaga88...eshti ce a zis el...nici nu ma mai simt ca acasa pe siteul asta... :(  :cry:  sa stii ca nu mai are rost sa mai stau de vorba cu p.rii asa ca poti sa-mi spui ce vrei tu...

Vad ca sunt permise injuriile unor gaozari pe forum.In cazul acesta îmi permit si eu sa te bag în p..da ma-ti si asteapta sa vezi ce primesti pe private.Da-te-n gâtu' ma-ti de kkt cu ochi ce esti!

serban2313.03.2005 20:01

virgile au sarit copii pe tine...hahaha administratorii cam dorm...pacat

George Stan13.03.2005 20:16

Neaga88, Dracula, Virgil.. la prima abatere => B A N

Se blocheaza.

Si administratorii sa stiti ca nu sunt supraoameni, mai au si alte lucruri de facut, din pacate.