FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sîrbul Poleksici, 5 ani în Ghencea

ADRIAN PACURAR10.03.2005 22:11

Portarul sîrb de 22 de ani Vulkasin Polekisci a semnat astãzi un contract pe 5 ani cu Steaua, devenind astfel al treilea portar al formației roș-albastre, dupã Vasili Hamutovski și Martin Tudor. Poleksici, care a jucat în ultimii doi ani în Italia, la Lecce, a venit gratis la Steaua, unde va avea un salariu anual de 30.000$, sursa www.prosport.ro

Teoctist11.03.2005 08:10

Doar 30.000 ? Fugi de-aici ca nu cred!

sorin_77711.03.2005 09:48

Va fi peste Hamu... Nu uitati ce am scris aici...

kyd11.03.2005 11:45

Asta ramane de vazut...eu sincer nu cred ca va fi peste Hamu.

Grinch11.03.2005 11:58

va fi peste Hamu , dar Tudor e si o sa fie mereu peste amandoi !

Virgil11.03.2005 19:17

Eu zic sa stam întâi sa vedem ce poate si apoi sa ne spunem parerile.