Se pare ca meciul se va anula din cauza vremei ...a inceput sa ninga la 19:30 si in 30 de minute s-a acoperit tot stadionul cu o mantie alba...oare o fi vreun avantaj pentru noi...??? au inceput deja sa se goleasca tribunele...daca meciul va continua pe la 22:00 sau mai tarziu ramaneam cu doar si cel mult 10.000 de fani pe stadion...dar daca se amana pentru alta zi ...cum rezolvam problema daca deja am rupt sau am aruncat biletele....???
