FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vremea ei cu tot !

dbd10.03.2005 19:13

Se pare ca meciul se va anula din cauza vremei ...a inceput sa ninga la 19:30 si in 30 de minute s-a acoperit tot stadionul cu o mantie alba...oare o fi vreun avantaj pentru noi...??? au inceput deja sa se goleasca tribunele...daca meciul va continua pe la 22:00 sau mai tarziu ramaneam cu doar si cel mult 10.000 de fani pe stadion...dar daca se amana pentru alta zi ...cum rezolvam problema daca deja am rupt sau am aruncat biletele....???

Teoctist10.03.2005 20:28

Cum se vede ninsoarea de la Baku ? Daca esti cumva acolo.

In ce priveste biletele rupte asteapta comunicatul de mâine al conducerii.

dbd11.03.2005 04:07

se cede ca un vis...n-au vazut astia de aici zapada asa in 150 de ani...

sorin_77711.03.2005 07:40

Se pare ca vor intra cei care au abonament bineinteles si cei care au pastrat "cotorul" biletului... Pentru a umple locuri ramase libere in urma pierderii sau aruncarii biletelor de catre ceilalti eu cred ca cei din conducere vor deschide portile pentru intrare libera la fluierul de start... Poate e singura solutie viabila... Nu vad alta...

Grinch11.03.2005 11:50

Deci se intra cum a zis Sorin pe baza de abonament sau jumatatea pastrata speram din bilet , s-a anuntat oficial .

dbd11.03.2005 11:56

da se pare ca asta-i singura solutie...