FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ce canta the beatles!?

horse3710.03.2005 11:37

pai ei ar canta...

 

vivat vivat the yellow submarin...dar in seara asta nu exista vivat. amin!

dbd10.03.2005 13:43

si e si la noi o melodie cu submariunul galben...am vazut-o in cartea de muzica...

Mystical_Phantom11.03.2005 21:01

Serios?????

 

Ba da ce scolit esti!!!! :twisted: :twisted: