Nu mai poti deschide televizorul, nu mai poti asculta radioul, nu mai poti deschide unul din "ziarele" noastre electronice...ca esti bombardat cu stiri despre marele capitan al Romaniei, Cristi Chivu. Dat ca transferat sigur la Inter , Barcelona , Real si alte echipe titanice de vreo doua luni, cei din presa nu se mai satura sa-i tot faca propaganda. Eu cred ca el de fapt nu a avut nici macar o oferta amarata. S-au facut emisiuni "speciale" pentru marele lui transfer, toti jucatorii si-au dat cu parerea, antrenorii i-au dat fel si fel de sfaturi dar totusi nimic nu s-a concretizat. Eu zic ca s-a ajuns prea departe! Nu mai suport sa vad in fiecare zi aceleasi si aceleasi stiri stupide despre Chivu si transferurile lui esuate. Sunt destul de sigur ca el o sa ramana acolo unde este si toate aceste stiri de doi lei sunt in lipsa altora pe timp de vara...
P.S. parerea mea e ca n-are fata de Barca sau Real...
