FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bravo Juventus

Grinch10.03.2005 11:07

Forza Juve ! Mai dai incolo si pe Real ! Nici o echipa spaniola in sferturi , fotbalul italian face legea . Supercupa Europei : Juventus - Steaua ! Deocamdata e un vis frumos .

reddog12.03.2005 17:49

Cred ca juve nu va lua nimic anul asta, poate daca vin arbitrii de la meciul cu Roma din campionat... Cat despre acea finala, nici macar vis nu as indrazni. :wink:

Forza Dinamo & Milan!

Grinch12.03.2005 22:09

Ma tine sa fac si pariu ca Juve dak se apara cum stie mai bine ( de ex. meciul cu Real) castiga si UCL si campionatu.Cat despre supercupa aia ramane de vazut...poate pentru voi nici macar un vis nu e .

reddog14.03.2005 14:57

juve iese din faza urmatoare...Cat despre campionat, il pierd si pe ala! Ce sa spun! I-au eliminat pe real. Dar meciul lor cu Getafe l-ai vazut? Te mai mira??? si Eindhoven ii scotea pe real din carti!