Din pacate ora adevarului se amâna pâna miercurea viitoare.Tot în TFR.
Din pacate ora adevarului se amâna pâna miercurea viitoare.Tot în TFR.
Fiind posesorul fericit al unui abonament , am citit ca am fi 9850 de abonati , vom fi acolo , vom umple stadionul si vom invinge echipa spaniola.
Daca ai abonament e clar ca te încadrezi în categoria suporterilor profesionisti.Ai facut vocalize?Ai repetat câteva refrene?Ti-au batut vecinii în usa sa faci liniste ? :lol:
Virgil
RUPEM AZI VILLARREAL ! STADIONU PLIN FORZA Steaua !!!
Ii tampesc cu SCOOTER , MARIA , ca sa intru si mai bine in atmosfera si sa stie catelandrii din zona ,( ca la mine numai catelusi ) ,ca noi deseara jucam , iar ei stau si se uita la televizor , si le tin placa asta pana vin vecinii sa-mi darame usa , dar n-au curaj ca merg la administrator si cand platesc intretinerea iara aud , prea multa muzica , caini lasi :twisted: :twisted: .
Adrian baga si Bere Gratis - imn neoficial al Stelei si Gaz pe foc - forza Steaua
) sa`i rupi si mai rau !!!
_|_ Dinamo
Le bag imediat , desii gaz pe foc , cu imnul , nu-mi place , dar le bag imediat , bun a idee.