FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mamaia

cRiss4Steaua03.07.2007 14:39

Va rog frumos .. imi spuneti kreva .. care e la mare sau care a fost anul acesta la mare .. cum este apa la mamaia ... si plaja ?:) e calda apa ?:) multumesc mult :* si eu urmeaza sa ma duc :D steagsimplu

cRiss4Steaua03.07.2007 15:47

mda .. niciunu /:|

axl2303.07.2007 18:20

Plaja e curatica, apa la fel, cam rece in perioada asta. Preturile foarte mari.

Nu te du la Mamaia, vino in Vama!

cRiss4Steaua03.07.2007 18:29

apa rece ?:(

sper sa se incalzeasca pana in inceputul lui august :)

axl2303.07.2007 18:33

Pana atunci se incalzeste sigur, asa se intampla in fiecare an, pe la mijlocul lui august e deja ciorba, ceea ce favorizeaza inmultirea excesiva a algelor, lucru ce are drept consecinta dezoxigenarea apei si moartea puietului de peste. Protejati stratul de ozon!

Azzido05.07.2007 15:30

Bai, am fost eu prin februarie.

Se pune ?

Daca da, ce sa zic, era cam libera plaja, vantul batea puternic, apa era destul de uda.

Incredibil, nu ?

Si sa nu uit, mai era putin si incepea Steaua - Otelul . :biggrin:

benzina05.07.2007 16:27

nu se prea merita..sa mergi pe litoralul romanesc....in mamaia este plin de minimalisti...iar peste tot plin de tarani + manelisti...iar in vama....nush...mie personal imi este scarba de rockerii de acolo :)...nush...eu prefer muntele :D iar despre litoralul bulgaresc....:D (pleaca din Romania sa scapi de tarani...ca sa dai acolo de altii )

axl2306.07.2007 07:52

@benzina

Iti recomand sa dai o tura pe litoralul turcesc, egiptean si grecesc, sa faci o cura de taranie. Si-apoi rockerii din Vama Veche iti vor parea cei mai buni prieteni.

c.ronaldo1707.07.2007 13:34
apa era destul de uda.

 

Oh, apa uda :)))

DannY_107.07.2007 16:44

Eu va recomand un concediu la hotelul din Dubai,Burj Al Arab :tongue:

 

burjalarab.jpg