FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aqua Park Otopeni

Bodanel03.07.2007 07:20

Vreau si eu cateva detalii. As vrea sa merg acolo dar nu vreau sa arunca banii de intrare + masa daca nu e mishto(ca sa folosim un cuvant la moda). Ma poate ajuta cineva in cunostinta de cauza?

Azzido05.07.2007 15:36

poze aici.

Mai multe detalii in slide-ul asta

Bodanel07.08.2007 10:24
poze aici.

Mai multe detalii in slide-ul asta

Ms pentru info. Cred ca am sa ma rist totusi sa ii fac o vizita

dica_10steaua07.08.2007 13:42
Ms pentru info. Cred ca am sa ma rist totusi sa ii fac o vizita

Merita. :excl: