03.07.2007 07:20
Vreau si eu cateva detalii. As vrea sa merg acolo dar nu vreau sa arunca banii de intrare + masa daca nu e mishto(ca sa folosim un cuvant la moda). Ma poate ajuta cineva in cunostinta de cauza?
Vreau si eu cateva detalii. As vrea sa merg acolo dar nu vreau sa arunca banii de intrare + masa daca nu e mishto(ca sa folosim un cuvant la moda). Ma poate ajuta cineva in cunostinta de cauza?
Ms pentru info. Cred ca am sa ma rist totusi sa ii fac o vizita
Merita. ![]()