FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare

dica_10steaua02.07.2007 14:47
fularsteaua2 As dori sa comand niste obiecte promotionale cu Liverpool, insa am o probleama nu stiu cam cat costa transportul,taxele etc.Cine stie sau cine a mai comandat ma poate ajuta?
dica_10steaua03.07.2007 19:34

Nu stie nimeni?? :sad2:

vicentinho23.07.2007 09:15

steagcruce2 Km pot si yo sa-mi personalizez tricoul ????????????? pls raspundeti

maldiny23.07.2007 10:11

as avea si eu o intrebare.....stie cineva de ce nu mere sami personalizez si eu tricou.....tot imi spune ca tre sa ma autentific......da eu is logat pe site......stie cineva ce are????

Dragoshel23.07.2007 10:12

dai log out si logheaza-te iar si cred ca va merge:)

maldiny23.07.2007 19:30

ms....da acum zimi si cum mio pun si eu poza???:D

Dragoshel23.07.2007 19:36

pai salvezi poza in calculator(click dreapta pe ea si save as)

Apoi dupa forum intrii in panoul meu(sus in mijlocul paginii), apoi cauti in stanga unde scrie profil personal si selectezi de-acolo Editeaza avatar, apoi cauti poza la tine in calculator unde ai salvat-o folosind butonul Browse, iar apoi folosind butonul Actualizeaza Avatarul incarci poza.

 

Apoi gata

 

Sper ca am fost explicit:)

maldiny26.07.2007 21:07

ms dragoshel.... :P

steaua_gloria26.07.2007 21:19

Unde as putea sa scriu cateva pareri despre site?

Dragoshel27.07.2007 06:29
AICI topicul se numeste propuneri/sugestii/reclamatii, nu stiu daca ai sesizat.
steaua_gloria27.07.2007 09:35

Mersi frumos!

dica_10steaua28.07.2007 13:51

Am pus si eu o intrebare mai sus chiar nu stie nimeni??

Dragoshel28.07.2007 19:57

sryy, daca stia careva cred ca vedea topicul..