Nu stie nimeni?? :sad2:
steagcruce2 Km pot si yo sa-mi personalizez tricoul ????????????? pls raspundeti
as avea si eu o intrebare.....stie cineva de ce nu mere sami personalizez si eu tricou.....tot imi spune ca tre sa ma autentific......da eu is logat pe site......stie cineva ce are????
dai log out si logheaza-te iar si cred ca va merge:)
ms....da acum zimi si cum mio pun si eu poza???![]()
pai salvezi poza in calculator(click dreapta pe ea si save as)
Apoi dupa forum intrii in panoul meu(sus in mijlocul paginii), apoi cauti in stanga unde scrie profil personal si selectezi de-acolo Editeaza avatar, apoi cauti poza la tine in calculator unde ai salvat-o folosind butonul Browse, iar apoi folosind butonul Actualizeaza Avatarul incarci poza.
Apoi gata
Sper ca am fost explicit:)
ms dragoshel.... ![]()
Unde as putea sa scriu cateva pareri despre site?
Mersi frumos!
Am pus si eu o intrebare mai sus chiar nu stie nimeni??
sryy, daca stia careva cred ca vedea topicul..