Am deschis acest topic pentru a discuta putin despre ce se intampla in aceasta vreme la Copa America.
Dupa mine cea mai mare surpriza este Mexic, echipa ajunsa la aceasta competitie pe baza de invitatie si care este prima sfertfinalista, dupa doua victorii. Surpriza neplacuta ar fi Ecuadorul, care a fost zdrobita in prima etapa a fazei grupelor.

