pe un stadion din "micuta londra" s-a jucat un meci de fotbal. daca si voi l-ati vazut, comentatil. eu unul inca sant mut. cinci goluri intr-o repriza si alergatura cat pt trei meciuri tip divizia a. cred ca legendarul alergator de fond si semifond, emil zatopek ar fi spus am obosit numai pot sa alerg, dupa prima repriza.
incredibil cata disponibilitate la efort si daruire.
pacat barca, dar asa a fost sa fie.
si inca ceva, spitul lui ronaldhinio ar trebui sa fie predat pustilor atunci cand deprind tainele fotbalului ca lectie obligatorie.
uite d'aia ne place fotbalul si poate maine pe la zece trecute seara vom privi cu incredere catre returul din spania!
