FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sorin Ghionea, 2 luni pe tusa (GSP)!

fcsteaua.ro28.06.2007 21:20

1441975942_ghionea-944402716.jpgSorin Ghionea are parte de o veste groaznicã! ?

 

Problemele cu genunchiul au recidivat și trebuie sã stea cel puțin 2 luni pe tușã, conform recomandãrilor Clinicii de la Bologna, a anunțat TVR.

EuroSTELIST28.06.2007 21:27

De asta chiar nu aveam nevoie, si asa s-a simtit enorm in returul campionatului lipsa lui Sorin in perechea consacrata de fundasi centrali...

killian200328.06.2007 21:44

deja incepem cu d-astea???

Brigante28.06.2007 22:07

Bai oameni buni, ce mai cauta bulangiu' ala de doctor in staff-ul tehnic ? Parca fusese dat afara...

SSK28.06.2007 22:13

Cat ghinion are si saracu' Ghionea... E clar, ne trebuie cel putin un fundas de valoarea lui, daca nu 2!

EuroSTELIST28.06.2007 22:50
Cat ghinion are si saracu' Ghionea... E clar, ne trebuie cel putin un fundas de valoarea lui, daca nu 2!

 

Cel mai bun tot el era, pentru ca forma un cuplu consacrat de fundasi centrali impreuna cu Goian, iar functionarea "ceas" in compartimentul median al apararii este esentiala intr-o echipa, fiindca acea zona este ultima "frana" tactica in calea golului. Acum, probabil ca iar va trebui sa mergem pe improvizatii...asta daca nu se "scarpina" patronul in buzunar si mai aduce, nu stiu de unde, un cuplu bine sudat de fundasi centrali.

vanfootball28.06.2007 22:50
Bai oameni buni, ce mai cauta bulangiu' ala de doctor in staff-ul tehnic ? Parca fusese dat afara...

 

 

Preparatorul fizic a fost dat afara, nu doctorul.

DONNATELO28.06.2007 23:28

asta chiar e o veste rea :( deci mai avem nevoie si de un fundas central in afara de mijlocasul de creatie care cred yo ca trebuie neaparat !!!!!

costy_k1_G.29.06.2007 06:37

Trebuie marit lotul!!!!!! Cred ca pana acum am spuso de un infinit de ori...Am vazut un sondaj la care unii spuneau ca lotul la ora actuala e perfect :dry: Nu stiu la ce se gandeau poate se refereau la mingi....Pacat si pentru Steaua ca are o gaura in defensiva si pacat si pentru. el.

Dulah29.06.2007 06:38

Pacat sa incepem cu absente importante.Sper sa nu mai fie si alte surprize.

axl2329.06.2007 08:07

Asta inseamna ca Radoi va juca fundas central, un rau mai mic decat daca ar fi jucat la mijloc.

Pacat, Sorine, insanatosire grabnica!

Martin_Tudor1229.06.2007 18:48

nici nu a inceput bine anul si deja avem acidentati :sad2:

 

sper sa fie ULTIMUL spre24

 

sa te faci bine Ghionea!!! steag3