FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Paraschiv se va transfera la Rimini, în Serie B (GSP)!

fcsteaua.ro28.06.2007 13:45

1899312469_56069_para.jpgSorin Paraschiv va juca la echipa italianã Rimini, din Serie B, anunțã Realitatea TV.

 

Inpresarul Traian Gherghișan a ajuns la un acord cu italienii, care vor achita clauza de reziliere a contractului cãtre Steaua de 500.000 de euro.

 

Paraschiv va ajunge la Rimini sãptãmîna viitoare și va semna un contract de 3 ani, urmînd sã primeascã un salariu de 300.000 de euro anual.

c.ronaldo1728.06.2007 13:46

Adi Ilie dezminte. Unde'i adevaru'?

Joga Bonito28.06.2007 13:54

Vrajeli gazetaresti!

vlad7528.06.2007 14:19

Citeam pe alt topic despre parerile de rau ale unui suporter care auzise de plecarea lui Para.Va dati seama ca lui Para i se rupe sufletul ca pleaca de la Steaua.Se duce la bani mai multi tata,asa ca nu trebuie sa ne Para rau ca pleaca.Stiu ca suna absurd ,dar asta e.Viata merge inainte,asa ca :BAFTA Para !

Ice_Angel28.06.2007 14:28
Citeam pe alt topic despre parerile de rau ale unui suporter care auzise de plecarea lui Para.Va dati seama ca lui Para i se rupe sufletul ca pleaca de la Steaua.Se duce la bani mai multi tata,asa ca nu trebuie sa ne Para rau ca pleaca.Stiu ca suna absurd ,dar asta e.Viata merge inainte,asa ca :BAFTA Para !

 

la care bani mai multi???e o diferenta de 100k la salariu dar la nivel fotbalist seria b nu se compara cu UCL...oricum nu cred ca pleak,Adi Ilie spune ca o sa ramana Para asa ca il cred

forever_STEAUA28.06.2007 14:37

@Ice_Angel

 

Asa vorbesti de parca pentru tine 100.000 de euro sunt bani de tigari.

vasilestelistul28.06.2007 14:51

asta ii o minciuna a presei,adica sper eu sa fie asa

 

 

FORZA Steaua!!!!!!!!!!!!

Horica28.06.2007 15:33

Eu am incredere in declaratiile lui Adi Ilie care sustine ca jucatorul este netransferabil, si in acelasi timp am incredere in Paraschiv care ieri anunta ca e pregatit sa inceapa al 9lea sezon la Steaua si sa joace din nou in Champions League!

Jos cu exagerarile din presa! Cica e gata transferat...ca sa fi gata transferat inseamna sa fie gata intocmite toate actele...bani sa fie in cont...jucatorul sa fie de acord cu ce ii ofera contractul...sa semneze...si in final sa fie prezentat oficial de club sau sa fie anuntat oficial de clubul nostru ca jucator transferat....DECI...Jos cu presa!!!

DONNATELO28.06.2007 16:51

auzi si la Para cum naibi sa pleci de la o echipa ca Steaua unde poate juca in C.L la echiba de serie B ar fi ridicol !!!!!!!!! daca vrea sa plece sa plece si el la o echipa din prima Liga daca nu sa ramana !!!! steagsimplu

bibbi29.06.2007 06:27

Cum adica??Parca se zicea ca ramane...minciuni!!

axl2329.06.2007 08:05

500.000 imi pare o suma mica. Cred ca valoarea lui Para se apropie mai mult de 1.000.000, 1.200.000.