FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Andrey se va pregati cu Steaua II (Prosport)!

fcsteaua.ro27.06.2007 00:21

890654392_andrey.jpgSosit în România în seara zilei de luni, portarul brazilian Andrey Nazario a fost anuntat de presedintele ros-albastrilor, Valeriu Argaseala, ca nu va pleca în cantonamentul Stelei de la Kaprun.

 

Conducatorul din Ghencea i-a mai spus ca, începând de pe data de 29 iunie, trebuie sa se prezinte la antrenamentele formatiei Steaua II, iar în momentul întoarcerii lui Hagi la Bucuresti, va purta o discutie finala cu noul antrenor

Addy_G27.06.2007 07:06

Nu merita un astfel de tratament din partea clubului... Nu sunt de acord cu un astfel de tratament ... Din punctul meu de vedere tot Andrey este pe departe cel mai bun portar al Stelei... Cernea, un samantar care e bagat prea mult in seama , iar despre Vatca care primeste peste 60 de goluri pe sezon , nu pot avea o parere pea buna ...Vatca e un portar de media Ligii 1, in schimb Andrey are un gram de nebunie in modul cum apara si talie, dar asa nu inseamna ca nu e un portar bun. Singura lui vina ca e niste impresari s-au lacomit la bani , iar acum Becali vrea sa le arate cine-i sefu la acei impresari, dar e o tampenie sa te razbuni pe jucator...

 

 

RUSINE !

grizzly27.06.2007 09:31

bine ca ii dam sanse portarului care a incasat cele mai multe goluri sezonul trecut si ne batem joc de Andrey.

onlySteaua27.06.2007 09:40

pacat ca este lasat sa umileasca in continuare jucatori ce nu au absolut nicio vina. mare suflet !

tipic ciobanesc! din pacate nu poti pretinde mai multe de la mizeria asta fecaloida.

nascutstelistfloryn27.06.2007 10:05

asa ceva NU este posibil !!! Sper ca Hagi sa-si dea seama de acest lukru si sa-l cheme inapoi in echipa... Are valoare si caracter mai mare decat altzi jucatori care nush ce mai cauta la Steaua :angry:

babalak_ful27.06.2007 12:46

Ba Ciobaneee daia nu te Iubesk Suporterii ca esti Mai prost decat prevede Legea de ce nu Il lasi pe Andrey sa Isi arate adevarata sa Valoare Ii dai atentie lui Cernea care are un nas cat **** de mare si vatca care a primit 60 de **** In poarta sezonul trecut lasa'l Pe Andrey si Domnule mare Hagi bagal pe Andrey la programul Echipei si dati mai Multa Atentie si Faceti Cat mai Multa comunicare cu Andrey jucatorii sa fie cat mai aproape de el sa vedeti ce va face Andrey Forza Andrey Forza Steaua!!! Domnule Jiji lasa'l pe Andrey la Steaua :)

Alexica27.06.2007 14:45

Sper ca Hagi il va convinge pe Becali sa il pastreze pentru ca e un adevarat portar.Nu e bine cum se poarta Becali cu Andrey pentru ca el nu ia facut nimic acestui patron care nu stie sa aprecieze adevarata valoare si il aduce pe Vatca care a luat 7 goluri intr-un meci de la Rapid.

 

 

 

 

Sper ca Andrey nu va pleca.

 

 

 

 

fularsteaua2 steagsimplu fularsteaua2

Wally27.06.2007 15:00

Mi se pare o mare greseala ca Andrey sa fie lasat sa plece...e un portar de viitor plus ca ar fi o concurenta benefica pentru postul de portar: Cernea, Andrey, Vatca si Lungu...cu toate ca Cezar nu cred ca ar putea emite pretentii...nu pentru ca n-ar avea valoare, ci pentru ca la Steaua nu se promoveaza deloc tinerii...

EuroSTELIST27.06.2007 22:01

Pe Andrey sincer il vad un portar de viitor, desi in momentul de fata mai are de lucrat. Dupa mine are reflexe excelente, insa nu intotdeauna pare sa stie ce sa faca cu ele.

Probabil se vor gasi cativa care sa ma conteste, dar eu, in situatia actuala a portarilor, nu vad demn de statutul de titular un altul decat Cernea.

NO_LIMIT28.06.2007 03:17

e adevarat ca nu este frumos ce se intampla cu Andrey...dar ce nu inteleg yo dc il criticati pe Cernea? dupa meciurile dn Champions League toata lumea il lauda...acum il criticati si il pupati in fund pe Andrey care balbaie mingiile prin careu cu o mare lejeritate...Andrey mai are mult de lucrat...asta e o sa fiu injurat de multzi pe aici dar asta este adevarul... fularsteau2

cris28.06.2007 05:56

Imprumuta-l la Gloria mai JJ , ca la asta te pricepi cel mai bine . Nu cred ca Andrey merita asa ceva . Rusine Becali !!!

Matrixone28.06.2007 13:09

Adrian Ilie a declarat pentru MEDIAFAX, ca Andrey, (care a efectuat vizita medicala) se va alatura lotului in Austria la Kaprun.