FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spre Villarreal...

Grinch08.03.2005 14:01

Haideti cu totii la Villarreal !!

dbd08.03.2005 15:23

nu-i era nevoie de un asemenea subiect...dar daca ne dai tu bani mergem ... OK ?! :wink:

alexblana200308.03.2005 16:20

Sper sa se repete istoria din Ghencea de pe 24.02.2005 si sa facem un meci extraordinar pe EL MADRIGAL...stiu ca in deplasare nu am mai marcat din meciul cu TSKA Sofia..dar poate akm baietii vor face un meci mare.....deci spre arme si sa-i batem acolo la ei...si la noi s afacem un 2-1 si spre SFERTURI baietzi.....

 

 

 

 

P.S: Haidetzi pe ei,Haidetzi pe ei, HAidetzi pe ei pe mama lor... :twisted: :twisted: :twisted:

Grinch08.03.2005 18:10

draculasblood de ce nu era nevoie de un asemenea subiect ? Si nu merita sa faci un efort incepand cu urmatoarea zi dupa meciul cu valencia pana la meciu cu villarreal ?

Virgil09.03.2005 06:38

Vezi daca nu-l cunosti?Baiatul asta e minor si are nevoie de acceptul parintilor.Apoi ar trebuie sa vina tocmai de unde si-a întarcat dracul iapa...

Subiectul e cât se poate de necesar,dar în afara de îndemnul tau,ar fi trebuit sa dai si niste relatii despre costuri,mijloc de transport,traseu,cazare,numar de zile afectate acestei deplasari,etc.

Si o curiozitate Grinch,tu vii ?

Teoctist09.03.2005 10:34

Spre Villarreal si...înapoi cu calificarea asigurata.

Da Doamne !

Grinch09.03.2005 12:22

virgil , mai ziceam dak nu veneam !? Cat despre detalii cei mai multi cred ca stiu deja...185 euro se pleaca duminica la 9 dim de la Bucuresti cu autocare , cazare o noapte , 2 mese si drum lung asta e partea proasta :)

dbd09.03.2005 15:18

scuze era nevoie dar crezi ca va merge cineva la VIllareal ?

Teoctist09.03.2005 15:30
...drumul lung asta e partea proasta :)

Ca sa ajungi la partea buna,trebuie sa depasesti mai întâi partea proasta.Ma refer la bucuria de a vedea meciul.

La întoarcere la fel.Mai întâi partea proasta-drumul lung-apoi partea buna.Casa,dulce casa !

Grinch09.03.2005 16:30

dracula de ce sa nu mearga lumea la villarreal ? s-au anuntat destui care pleaca din tara + romanii din Spania