FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

6 steliști riscã suspendarea pentrul returul cu Villarreal

ADRIAN PACURAR08.03.2005 12:40

Echipa lui Walter Zenga va trebui sã fie atentã la încã un aspect cu ocazia meciului tur din optimile Cupei UEFA, ce se va juca joi, la ora 20:00. Gabriel Boștinã, Florin Lovin, Petre Marin, Dorinel Munteanu (foto), George Ogãraru și Sorin Paraschiv riscã sã nu joace meciul retur contra echipei spaniole Villarreal dacã vor fi sancționați în meciul tur cu cartonaș galben, aplicîndu-se regula cumulului de cartonașe. De la Villarreal pot fi suspendați în cazul primirii unui cartonaș galben Roger Garcia Juyent și Juan Manuel Peña Montaño. În meciul retur vor reveni în formația ibericã Juan Riquelme și Javier Rodriguez, suspendați pentru meciul de joi , preluat e pe www.gsp.ro

dbd08.03.2005 15:26

pai sa aibe ei grija nu noi...

alexblana200308.03.2005 16:25

baietzii tre sa aiba grija mai ales fundasii, sa nu intre de un galben ...oricum sper sa fie arbitri de treaba nu ca cei din Ghencea de la meciul cu Valencia... :twisted: oricum ce pot zice? HAI Steaua......FORZA STEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUA

Virgil08.03.2005 17:04

Evident ca nimeni nu vrea sa ia cartonas galben.Iar daca va lua cineva,sa nu fim prapastiosi si sa ne gândim ca vor lua toti cei sase.Daca Doamne fereste o fi sa fie,sa fie macar acordate corect.La asta ma gândesc în primul rând.Sa avem un arbitru corect si zgârcit în a acorda gratuit cartonase.

ADRIAN PACURAR08.03.2005 17:09

Cred ca e brigada elvetiana la meci ...

Virgil08.03.2005 17:29

Pot fi si spanioli. :lol: Corecti sa fie.

Neaga8808.03.2005 19:32

da ... dar e sigur brigada elvetziana :))))) !

Virgil09.03.2005 06:48

Intr-adevar,brigada elvetiana e.Compusa din trei arbitri cu nume total necunoscute.Pentru mine nu prezinta nici o garantie.Sau tot atâta cât un buletin meteorologic.Ploua sau nu ploua?Sunt corecti sau nu sunt corecti?Si mai ales sunt buni sau sunt ne...buni?E suficient sa faca o singura gresala majora,si totul e compromis.

Neaga8809.03.2005 07:03

Asa e .. nici io n-am prea mare garantzie ... dar totushi .. Doamne Ajuta sa nu faca vreo gresala, ca vai de viitorul nostru in Cupa UEFA si vai de mamele lor :)))) ! Steaua 4 - 0 Villareal !

Teoctist09.03.2005 10:22

Sa spunem cu totii un "Tatal nostru",înaintea de începerea partidei.Si noi spectatorii,si ei jucatorii,conducatorii.Si chiar telespectatorii.Va conta foarte mult.Sa fiti siguri.