FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Multi ANI!

ADRIAN PACURAR07.03.2005 22:12

Un calduros La Multi Ani pentru toate femeile din lume si sa fie cat mai iubite si fericite !

dbd08.03.2005 14:32

atunci la multi ami si tie//// :wink: glumeam :wink: !

Si eu le doresc la fel ...

horse3708.03.2005 15:52

fratilor fara ele am fi niste bieti pigmei cu palmele inrosite. cine ne incanta privirea pe strada cu un decolteu sau mini de ne fac sa intoarcem capul de ne oprim cu capul intr-un stalp ...

 

la multi ani voua doamnelor si domnisoarelor!

Neaga8809.03.2005 07:09

asa e :D !!! LA MULTZI AAAAANI ! in special pentru mama mea ... bunica ... prietena etc. :))))) se pot da si dedicatzii ... nu ? :lol: ! as dori daca se poate melodia Mama a lui Fuego :)))) ... :lol:

dbd09.03.2005 14:05

atunci stai un pic sa pun CD'ulcu Fuego... :wink: