07.03.2005 22:12
Un calduros La Multi Ani pentru toate femeile din lume si sa fie cat mai iubite si fericite !
Un calduros La Multi Ani pentru toate femeile din lume si sa fie cat mai iubite si fericite !
atunci la multi ami si tie//// :wink: glumeam :wink: !
Si eu le doresc la fel ...
fratilor fara ele am fi niste bieti pigmei cu palmele inrosite. cine ne incanta privirea pe strada cu un decolteu sau mini de ne fac sa intoarcem capul de ne oprim cu capul intr-un stalp ...
la multi ani voua doamnelor si domnisoarelor!
asa e
!!! LA MULTZI AAAAANI ! in special pentru mama mea ... bunica ... prietena etc.
))) se pot da si dedicatzii ... nu ? :lol: ! as dori daca se poate melodia Mama a lui Fuego
)) ... :lol:
atunci stai un pic sa pun CD'ulcu Fuego... :wink: