Deși, inițial, Klemi Saban a fost anunțat cã nu mai face parte din planurile Stelei pentru sezonul viitor, fundașul israelian a fost rechemat la echipã și a fãcut deplasarea în cantonamentul de la Kaprun (25 iunie - 6 iulie).
În lot au mai fost luați și juniorii Iancu, Tudose, Lungu, Bicfalvi și Pintilii, ultimii doi fiind aduși în aceastã varã de la Jiul Petroșani.
