fraier berbecali....trebuia sa ceara 7 mi pe el...sa nu l lase sa plece...doar a declarat ca daca nu este vandut...nu are ce face si se intoarce pentru vizita medicala si pentru a pleca in cantonament...numai 1 zi si Thereau ramanea la Steaua....
fraier berbecali....trebuia sa ceara 7 mi pe el...sa nu l lase sa plece...doar a declarat ca daca nu este vandut...nu are ce face si se intoarce pentru vizita medicala si pentru a pleca in cantonament...numai 1 zi si Thereau ramanea la Steaua....
Oricum se stia ca Thereau nu mai rezista la Steaua , poate maxim un sezon , nu aveam cum sa il tinem pe jucator fara voia lui , ne bateam joc de el ......macar s-a implinit visu unui om(Thereau) a ajuns unde si-a dorit , si unde si-a prospus , sa aiba mult succes , si ii urez sa se auda imnul CL pe unde calca !!!!
Se pare ca nu Brugge l-a cumparat! Cine credeti ca e norocoasa?![]()
Si totusi...unde e Thereau?
Cat despre bisnita ordinara a patronului, nu mai e o noutate pentru nimeni. Ma abtin de la alte comentarii ca mi se intoarce stomacul pe dos doar cand ma gandesc.
Stire soc: Thereau nu a semnat....deci sa-r putea sa ramana stelist. ![]()
Ar putea ramane pentru ca este Dorin de Hagi.