FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciul S-V pe CD

sammi06.03.2005 12:10

sunt din TM si as vrea inregistrarea COMPLETA a meciului Steaua-valencia pe CD. se ofera cineva sa-mi trimita meciu pe CD-uri (contra cost)?

dbd06.03.2005 16:43

dar de ce nu inregistrezu inregistrarea bagata de George pe siteul asta ...cea de 20 de minute ?

abelardo10.03.2005 20:18

Cum pot face rost de tot meciul Steaua-valencia? Am cele 20 min de pe site dar vreau meciul intreg.

Va multumesc!

George Stan11.03.2005 14:55

Il gasesti in retelele DirectConnect, folosind un program de tipul DC++ Intreaba si tu pe cine se pricepe si iti va explica cum se foloseste. Bafta.