06.03.2005 12:10
sunt din TM si as vrea inregistrarea COMPLETA a meciului Steaua-valencia pe CD. se ofera cineva sa-mi trimita meciu pe CD-uri (contra cost)?
sunt din TM si as vrea inregistrarea COMPLETA a meciului Steaua-valencia pe CD. se ofera cineva sa-mi trimita meciu pe CD-uri (contra cost)?
dar de ce nu inregistrezu inregistrarea bagata de George pe siteul asta ...cea de 20 de minute ?
Cum pot face rost de tot meciul Steaua-valencia? Am cele 20 min de pe site dar vreau meciul intreg.
Va multumesc!
Il gasesti in retelele DirectConnect, folosind un program de tipul DC++ Intreaba si tu pe cine se pricepe si iti va explica cum se foloseste. Bafta.