Florentin Dumitru este apt de joc din punct de vedere medical.Prezenta sa la meciul de joi 10.03.2005 împotriva lui Villarreal este însa nesigura,datorita faptului ca a ramas în urma cu pregatirea specifica.Pe 16 martie însa,la retur,are mari sanse.
Chior sa fii sa nu vezi ca lipsa sa din echipa a fost resimtita !
Florentine,suporterii care te îndragesc
Printre ei si eu.
