FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Florentin Dumitru revine !

Virgil06.03.2005 09:57

Florentin Dumitru este apt de joc din punct de vedere medical.Prezenta sa la meciul de joi 10.03.2005 împotriva lui Villarreal este însa nesigura,datorita faptului ca a ramas în urma cu pregatirea specifica.Pe 16 martie însa,la retur,are mari sanse.

Chior sa fii sa nu vezi ca lipsa sa din echipa a fost resimtita !

Florentine,suporterii care te îndragesc

Printre ei si eu.

dbd06.03.2005 10:56

e super...si ne bucura pe toti ...

ADRIAN PACURAR07.03.2005 13:14

cu cat mai multi jucatori valizi , cu atat vor lupta mai mult pentru un post de titular.

sorin_77707.03.2005 18:35

eu cred ca nu va juca nici la Villareal... chiar daca recupereaza din diferentza cu pregatirea fizica...

gianini07.03.2005 20:47

era si timpul sa revina dar nu cred ca-l va folosi Zenga in retur.

are de recuperat mult, nu trebuie fortzat.

kyd08.03.2005 18:02

Da aveti dreptate,daca il forteaza in retur ar putea risca o regidiva si nu ar fi bine.

Virgil09.03.2005 06:54

Aceeasi temere o aveam si eu când a revenit Mirel.Si uite ca nu s-a întâmplat absolut nimic.De ce crezi ca s-ar putea sa i se întâmple lui Florentin?

E fotbalist profesionist.Razboinic,cum le place unora sa-i numeasca pe jucatorii Stelei.Pai atunci,la razboi ca la razboi.Orice e posibil sa se întâmple.Dar nu neaparat lui !

serban2309.03.2005 10:06

ar fi mult prea riscant , si pt florentin si pt Zenga,sa-l bage in teren la oricare din meciurile cu villareal pt ca ar putea sa nu se reintegreze cum trebuie din prima si sa joace slab...eu unul nu l-as baga nici cu rapid, poate doar spre final

Teoctist09.03.2005 10:09

Atunci,ca sa fie foarte sigur ca nu va avea probleme,propun sa înceapa din sezonul urmator. :?

horse3709.03.2005 14:54

beckam de Ghencea cu siguranta are sa debuteze in acest retur. nu uitati ca avem o lista impresionanta cu cei ce au cate un cartonas galben in UEFA. si oare cine sa le ia locul daca nu florentin Dumitru. am crezut mereu in acest sportiv si cred ca si dupa aceasta operatie va juca asa cum il stim. cu centrari criminale pt echipa adversa si cornere idem.

hai florentine, noi te sustinem!

dbd09.03.2005 15:07

Ce frumos suna :

Hai Florentine !

Toata lumea te sustine !

Teoctist09.03.2005 15:25

Haide,haide,Florentine

Toata lumea te sustine.

Si la greu,dar si la bine

Avem nevoie de tine.

Tu nu esti un fitecine,

Asculta bine la mine.

Haide,haide,Florentine.

dbd09.03.2005 15:27

tu ai inventat-o...e mishto !

Teoctist09.03.2005 15:33

Da de unde ? Am citit-o într-o carte. :wink: Dar sa nu mai spui la nimeni. :lol:

Teoctist10.03.2005 21:13

Odata cu amânarea meciului tur pentru 16 martie,e posibil ca Florentin sa înceapa sa joace chiar din

turul cu Villarreal.

Virgil11.03.2005 19:34

Sunt convins ca va juca.E nevoie de el.

Motanu D13.03.2005 02:15

Slava Domnului ca a revenit Dumitru. E clar, piticul e un om esential pentru Steaua. Daca nu va mai avea probleme, cu el in teren putem lua si Cupa UEFA si campionatul.